Виїзний концерт Віхівського сільського клубу

Дата: 28.08.2019 08:18

У рамках обласного фестивалю народної творчості «З любов’ю вічною до тебе, рідний краю», присвячений 30-й річниці Незалежності України, 24 серпня відбувся виїзний концерт Віхівського сільського клубу - філії до села Іваниця.

Суботній день зібрав всіх бажаючих жителів села в місцевому клубі на святковий концерт. Півторигодинну концертну програму підготували народний жіночий вокальний ансамбль «Горлиця» комунального закладу «Недригайлівський центр культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради», «Тріо» комунального закладу «Недригайлівський центр культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради». Запальними піснями гостей свята вітали вокалісти Юлія Пушкарь, Євгенія Кузьменко, Віталій Шаповал. Запальними танцями порадували глядачів Ілона Волохова, Оля Кіяшко, Влада Васильківська, Віталіна та Юлія Кіяшко, Катерина Расенко.  Учасники драматичного гуртка Віхівського сільського клубу (Олег Тимченко, Юрій Строколіс, Наталія Гавриш) повеселили іваничанських глядачів. Ведучими заходу цього дня були  Марина Булава та Алла Волохова.

На завершення заходу директор Іваницького сільського Будинку культури Любов Тютюнник привітала  присутніх із Днем Незалежності України, побажала усім здоров’я, мирного неба над головою та подякувала  організаторам свята за гарний настрій, подарований людям.