Відбулося храмове свято в селі Костянтинів

Дата: 29.08.2019 09:37

28 серпня село Костянтинів Кулішівського старостинського округу відзначало храмове свято (День села). Захід відбувся  в день одного з найбільших релігійних свят - Успіння Пресвятої Богородиці. Стало  доброю традицією в цей день збиратися всім землякам  на своїй маленькій батьківщині.

Розпочалося святкове дійство молитвою у храмі Успіння Пресвятої Богородиці в с. Костянтинів. В обідню пору продовжили святкову програму змістовним концертом народний аматорський жіночий ансамбль «Кумасі» Курманівського сільського будинку культури, які привітали присутніх ураїнськими ліричними, веселими та жартівливими піснями. З вітальним словом до людей звернулися староста Кулішівського старостинського округу Юрій Короткий, в.о. директора комунального закладу «Центр культури та дозвілля Недригайлівської селищної ради» Марина Булава, депутат Недригайлівської селищної ради Анатолій Кущ. Грамотами та подарунками від виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради за активну громадську позицію, розвиток сільського зеленого туризму, розвиток культури на селі були нагороджені господар садиби «Козацька Січ» Віктор Кущ  та завідувач Костянтинівським сільським клубом Галина Коротка.                Відбувалося дійство в садибі «Козацька Січ»,  де Віктор Кущ,  господар садиби,  пригостив жителів та гостей свята смачним кулішем.