Розширена колегія відділу освіти

Дата: 30.08.2019 14:02

29 серпня в актовій залі Будинку дитячої та юнацької творчості відбулося урочисте засідання серпневої розширеної колегії  відділу освіти, сім’ї, молоді  та  спорту Недригайлівської селищної ради, яка зібрала освітян Недригайлівської громади, щоб підбити підсумки минулого навчального року, визначити пріоритетні напрями діяльності та окреслити завдання на перспективу.

У роботі колегії взяла участь керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради Юлія Шевченко, яка у вітальному слові відзначила результати освітніх реформ на території територіальної громади завдяки співпраці депутатського корпусу, керівних органів місцевого самоврядування, управлінців освітніх установ.

На  засіданні серпневої розширеної колегії  відділу освіти, сім’ї, молоді  та  спорту Недригайлівської селищної ради виступили начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту   селищної ради Ніна Сердюк, яка виступила по питанню «Про підсумки розвитку освітньої галузі Недригайлівської селищної ради у 2018-2019 навчальному році та визначення пріоритетних завданнь на 2019-2020 навчальний рік». Директор Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ст. (опорний заклад) Наталія Колоусова  говорила про реалізацію ідей Концепції Нової української школи. Директор БДЮТ Тетяна Токмань  доповідала про  реалізацію основних завдань програми розвитку позашкільної освіти щодо формування творчої, соціально активної, інтелектуально розвиненої   особистості.

Виступи учасників колегії були присвячені визначенню завдань, що стоять перед педагогічною спільнотою Недригайлівської громади для успішної реалізації освітньої реформи: практичній реалізації наскрізних змістових ліній в освітньому процесі, формуванню громадянської самосвідомості, вихованню щасливої, успішної, здорової особистості.

Голова профспілкової організації працівників освіти Недригайлівської громади  Анатолій Мелешко запевнив освітян, що завжди буде захищати їх інтереси, і побажав присутнім успіху в новому навчальному році.

Традиційно працівників освітньої галузі Недригайлівщини відзначили нагородами за сумлінну працю та професійні досягнення.