Сумська область, Недригайлівський район

День знань

Дата: 02.09.2019 11:33

День знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоціями та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка!

Перший дзвінок нового 2019-2020  навчального року пролунав сьогодні в усіх школах Недригайлівської селищної ради.

Школи громади зустріли    84 першокласника. Віднині для них багато чого буде вперше: перший дзвоник, перший шкільний підручник, перший учитель. Для 767 учнів, які навчаються в  школах громади,  обладнані класи і коридори, закуплені нові меблі.

На свята до школярів у школи громади  завітали Недригайлівський селищний голова Ігор Остапчук,  заступник селищного голови Валентин Акімов,   начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту селищної ради Ніна Сердюк,   представники відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту селищної ради.