Сумська область, Недригайлівський район

Виїзна правова допомога

Дата: 02.09.2019 17:11

Недригайлівське бюро безоплатної правової допомоги сприяє спрощенню доступу до юридичних послуг. Одним з кроків назустріч суспільним проблемам є адресна допомога. Якщо особа з причин, пов’язаних зі станом здоров’я, не може особисто прийти до бюро, то працівники системи БВПД за телефонним дзвінком прибувають до такої особи додому для особистого спілкування.

Так, 28 серпня,  начальник Недригайлівського бюро правової допомоги Конотопського місцевого центру з надання БВПД  Ірина ВАЛЮХ здійснила виїзний прийом до жительки с. Іваниця  з метою надання правової допомоги. Питання стосувалися порядку складання заповіту та прийняття спадщини вцілому. На правове питання спеціаліст бюро надала обґрунтовані влучні пояснення.
     Довідково:
     Для забезпечення та реалізації своїх прав та інтересів, громадяни можуть звернутися до Недригайлівського бюро правової допомоги за адресою:
вул. Сумська, 13, смт Недригайлів,Сумська область, тел.5-25-28, 5-25-29
з територіальним обслуговуванням смт Недригайлів, Недригайлівський район.
E-mail: nedryhailivske@legalaid.sm.ua