Герої в наших серцях

Дата: 03.09.2019 15:17

Святий обов’язок кожного громадянина – захищати свободу і незалежність своєї країни. Сьогодні, коли на сході нашої країни відбуваються жахливі події, кращі сини і доньки відстоюють державну цілісність України. До Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави та до  річниці вшанування пам’яті загиблих воїнів-земляків Олександра Шовтути, Сергія Грибеника та Євгена Керечанина у читальній залі комунального закладу «Недригайлівська публічна бібліотека»  відбулася  година слави «Герої в наших серцях». Учасниками її стали учні 25-ї та 34-ї груп ДПТНЗ «Недригайлівське  вище  професійне училище. Методист Раїса Швидка  розповіла про мужність борців за волю України, які стали прикладом  нескореності у відстоюванні інтересів рідного народу і держави. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять наших земляків Олександра Шовтути, Сергія Грибеника, Євгена Керечанина, які загинули під час  виконання службових обов’язків із захисту державного суверенітету України. Учні мали змогу ознайомитися з виставкою - інсталяцією «Пам’ятаємо. Славимо. Вшановуємо», де представлена література про загиблих воїнів АТО Сумщини, захисників Донецького Аеропорту та трагічні події Іловайська.