Ремонт доріг в Чемоданівці

Дата: 03.09.2019 15:20

Завдяки активній співпраці Недригайлівської селищної ради, Іваницького старостинського округу та ТОВ «Урожайна країна», в селі Чемоданівка проведено висипку щебенем проблемних ділянок  доріг. Зокрема, роботи проведені по вулицях Шевченка та Космонавтів. Так, виконуючи угоду про соціально-економічне співробітництво між Іваницьким старостинським округом Недригайлівської селищної ради та ТОВ «Урожайна країна» щебенем висипано 270 метрів доріг.

Недригайлівська селищна рада, її депутатський корпус та виконавчий комітет, Іваницький старостинський округ щиро дякують виконавчому директору ТОВ «Урожайна країна» Олександру Долгіх за співпрацю в питанні соціально-економічного розвитку території.