Згадували героя у Кулішівці

Дата: 04.09.2019 11:32

3 вересня в селі Кулішівка біля меморіальної дошки загиблому в зоні АТО Сергію Грибенику відбувся мітинг-вшанування памяті  загиблого. Мітинг відбувся за участі жителів округу, представників спілки ветеранів АТО, молоді та небайдужих громадян. Була присутня на заході і мати загиблого, Софія Грибеник. До присутніх звернувся староста Кулішівського старостинського округу Юрій Короткиий, який у своїй промові висловив слова співчуття, говорив про тяжку втрату односельчанина, молодого, відважного хлопця, який один із перших пішов на фронт захищати суверенітет та незалежність нашої держави. Слова скорботи висловив голова районної спілки учасників АТО «Патріоти Батьківщини» Анатолій Чорненко. Після мітингу традиційно відбулися покладення квітів та хода з прапорами до могили Сергія Грибеника.