Олімпійський урок

Дата: 13.09.2019 14:41

З метою популяризації здорового способу життя, формування в дітей фізичного та морального здоров’я, залучення до занять фізичною культурою та спортом якомога більшої кількості дітей 12 вересня 2019 року на КСК «Колос» відділом освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради був проведений відкритий «Олімпійський урок».

В даному заході взяли участь збірні команди восьмих та девятих класів Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ступенів (опорний заклад) та Хоружівського НВК. Під час урочистого відкриття з вітальним словом до дітей звернулася начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради Ніна Сердюк. Зацікавлено слухали учасники змагань доповідь тренера-викладача Недригайлівської ДЮСШ Людмили Колот про «Сучасний розвиток Олімпійського рух в Україні та світі». Після чого юні вихованці відділення дзюдо Недригайлівської ДЮСШ продемонстрували свої вміння під час показових виступів. Змагання проходили в дружній атмосфері проте кожна команда прагнула до перемоги. Змагалися в бігові на 100 метрів, метанні мяча, стрибках у довжину, футболі, перетягуванні канату. В підсумку перше місце виборола команда учнів 9-б класу Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ступенів, друге місце здобули спортсмени 9-го класу Хоружівського НВК, третє місце в 9-а класу Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ступенів. Переможці та призери отримали грамоти, медалі, кубки та цінні подарунки.