Виконком 19 вересня

Дата: 19.09.2019 15:05

19 вересня   відбулося засідання виконавчого комітету  Недригайлівської селищної ради, де були розглянуті  питання «Про стан підготовки закладів освіти  до   нового   2019 - 2020 навчального  року  на  території  Недригайлівської  селищної ради», «Про роботу сільських клубів та бібліотек щодо організації дозвілля населення», «Про хід виконання Програми підвезення педагогічних працівників на 2019-2021 роки» та ін.

Також члени виконавчого  комітету  заслухали звіт дільничних інспекторів поліції про роботу щодо забезпечення законності та правопорядку на території Недригайлівської селищної ради, розглянули та прийняли відповідне рішення щодо акту про  перевірку здійснення виконавчими органами  Недригайлівської селищної ради делегованих повноважень органів виконавчої влади,  затвердили оновлений склад комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Недригайлівської селищної ради, склад конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування в смт Недригайлів, поставили дві особи на квартирний облік та одну особу на соціальний квартирний облік, розглянули інші питання.

З питань порядку денного перед присутніми  виступили  начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту селищної ради Ніна Сердюк, начальник відділу з питань культури, релігій та туризму Анна Тимченко, старший дільничний офіцер поліції Леонід Чирва, дільничні офіцери поліції Валерій Дудченко, Віталій Якименко, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Юлія Шевченко, начальник  відділу містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення селищної ради Володимир Федай, начальник служби у справах дітей селищної ради Світлана Сопік, начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності селищної ради Людмила Токар, начальник відділу праці та соціального захисту населення селищної ради Леніна Волошко, інші відповідальні особи.

Голова виконавчого комітету Ігор Остапчук особливу увагу звернув на активну підготовку до початку опалювального сезону в закладах селищної ради, зокрема, на  опалення Будинку дитячої та юнацької творчості, завезення дров у заклади освіти та культури,  дав відповідні доручення відповідальним працівникам стосовно облаштування автомобільної стоянки біля Центру надання адміністративних послуг  селищної ради, співпраці усіх служб з Недригайлівським відділенням поліції, роботи Гринівського сільського клубу, поточного ремонту Іваницького СБК та ін.

У обговоренні питань порядку денного активну участь взяли заступник голови виконавчого комітету Анатолій Сиротенко, члени виконавчого комітету Валентин Акімов, Наталія Колоусова, Валентин Петльований та ін.