Зі святом, рідне село!

Дата: 23.09.2019 09:50

«Пахне рідне село: і цвітінням лугів, і роздоллям небес, і піснями гаїв, і полями, де сонячне світить чоло - пахне цвітом село…»

День села – це свято всіх, хто тут  народився  і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися у нашому мальовничому куточку з неповторним українським колоритом і традиціями.

20 вересня  жителі с. Гринівка Недригайлівської об’єднаної громади відзначили День села. Свято розпочалося з виставки виробів майстринь села «Вишивана моя Україна». У фойє сільського клубу  розміщені   картини  художньої вишивки  Кардаш О.М., Зборик Р.М., написані масляними фарбами Кардаш Олі, українські рушники  Мельник Н.І., які вигравали різними барвами веселки, всіх милували.

Урочисту  програму свята Дня села та концерт розпочали  учасники художньої самодіяльності  Іваницького сільського Будинку культури. Лунали пісні, вірші, творчі надбання, художню майстерність представляли аматори сільської сцени. Дзвінкі голоси, різножанрова програма полонили жителів села. Присутніх на святі тепло вітали заступник Недригайлівського селищного голови Сиротенко А.Г., в.о.старости  Гринівського старостинського округу  Черевко Г.Г. Грамотами та цінними подарунками від Недригайлівського селищного голови  були нагороджені  ТОВ «Лан МК» (Косенко С.М., Мовчан Ю.О.),  а також заступник директора Гринівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. Дяченко І.І.

В.о. старости Черевко Г.Г.  відзначила цінними  подарунками: найстаріших жителів с. Гринівка Сніжко Д.Г., Окопну М.М., які прожили більше 90 років. У номінаціях «Людина активної життєвої позиції» відзначена подарунком Ухналь О.В., «Працівник торгівлі з найбільшим трудовим стажем» - Анцібор Є.О., «Квітуча садиба» - Токмань Г.С., «Бджільництво – моя радість»  -  Сухенко П.Г. і Дяченко І.М. Отримали цінні подарунки  кращий здавач молока Шелудченко І.І., жителька села, яка все своє життя пропрацювала дояркою – Мовчан К.Г. А в номінації «Знахідка села» -  Середа М.М. Вона приїхала в наше село Із Закарпаття 55 років тому і тут залишилася назавжди. Вітали на святі із золотим весілля Білодід П. А. і О.М.

Отримали призи діти – учасники художньої самодіяльності.

Свято продовжив запальний та яскравий концерт артистів Липово-Долинського районного будинку культури. Глядачі протягом двох  годин із задоволенням милувалися красивим голосом співаків культури та дякували щирими оплесками. Малеча розважалась на дитячих атракціонах, батутах, гірках, скоштували солодку вату.

Цікаво відбувся розіграш святкової безпрограшної лотереї. Учасники вигравали ковдри, махрові простирадла, посуд, мішки зерна, олію та інші цінні призи. А головний приз – мультиварка -   дістався Михайленко В.І.

Смачну кашу для учасників свята приготували Підгайко Н.І. та Буракова Г.П.

Шашлики, короп на грилі  та різні смаколики організували Тимошенко В.А. і М.І.

Виїзну торгівлю здійснювали  приватні підприємці  Постіл І.П. та П.І., де жваво купували морозиво, напої, ласощі.

Молодь села у вечірній час відпочивала на дискотеці, яку провели музиканти з м. Ромни. День села закінчився святковим феєрверком.

Щира подяка спонсорам нашого свята:  директору АФ «Хоружівка» Осадчому Г.М.,  директору ТОВ «АРГО-ПОЛІС» Чичику І.М., ПП Постілу П.І., Мовчан Ю.О. та ПП Косенку С.М., Темченку С.М., Постілу М.І. директору молокозаводу «БАЗИС+» Москаленку О.Є., ПП Гашенку І.І.

В.о. старости Гринівського старостинського округу Черевко Г.Г.