З іменем славетного земляка

Дата: 01.10.2019 08:07

XX століття подарувало українській оперній сцені ім’я, після появи якого весь світ заговорив про українську вокальну школу, – це ім’я Бориса Романовича Гмирі. Любов до співака, до його неповторного голосу ось уже чотирнадцятий рік збирає шанувальників творчості Бориса Гмирі на його батьківщині – місті Лебедині на обласному фестивалі–конкурсі української пісні «З іменем славетного земляка». Фестиваль–конкурс покликаний сприяти популяризації творчого спадку видатного українського співака, і обов’язкове виконання одного твору з репертуару Бориса Гмирі – підтвердження цієї мети. Вимоги до програми охопили найрізноманітніші зразки вокальної музики: твори композиторів 17-19 століттяукраїнські пісні та романси. Вокалісти-аматори та маститі співаки вийшли на сцену Лебе-динського міського центру культури і дозвілля, щоб своїм вокальним мистецтвом проде-монструвати свій музичний хист, зворушити, вразити, зачарувати всіх присутніх глядачів.

Недригайлівщину гідно представила учасниця художньої самодіяльності Хоружівського СБК солістка-вокалістка Ольга Токмань. Змагатися з маститими оперними співаками завжди важко, але ж це завжди практика та набуття досвіду. Тому ми щиро вітаємо нашу учасницю обласного фестивалю-конкурсу української пісні «З іменем славетного земляка» Ольгу Токмань та бажаємо їй успіхів, нових творчих злетів та перемог!

Людмила Доценко, керівник художній Хоружівського СБК-філії