Освітяни Недригайлівської громади відзначили професійне свято!

Дата: 04.10.2019 10:07

Шелестить падолистом осінь, снує мереживо бабиного літа, пломеніють червоні жоржини, все навкруги майорить осінніми барвами і розквітають посмішками освітяни -  це країна урочисто святкує День працівників освіти.

3 жовтня 2019 року освітянська родина  Недригайлівської селищної ради відзначила професійне свято. Урочистості з нагоди Дня працівників освіти відбулися  у Центрі культури і дозвілля.

Зі словами вітання та вдячності до працівників освітянської ниви звернулися селищний голова Ігор Остапчук, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради Ніна Сердюк, голова профспілкової організації працівників освіти Недригайлівської громади Анатолій Мелешко.

Під оплески повного залу глядачів  працівники закладів освіти отримували відзнаки, квіти і музичні дарунки.

Пісні, що торкалися серця, щирі аплодисменти, радість і гордість за успіхи колег, багато приємних сюрпризів - захід видався особливо душевним.

Атмосфера, яка панувала в залі під час свята дарувала дивовижне відчуття єднання, а ще гордість за те, що освітяни Недригайлівської громади та керівники галузі -  талановиті, творчі, справжні професіонали.