Урочистий мітинг до Дня захисника України

Дата: 14.10.2019 16:15

14 жовтня в нашій країні відзначають одразу три свята, які тісно пов’язані між собою: День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва.
    З цієї нагоди у селищі Недригайлів на території Меморіалу Пам’яті та Слави відбувся урочистий мітинг за участю керівництва району та селища, воїнів АТО, сімей загиблих учасників АТО, ветеранів, представників трудових колективів та громадськості.
    Зі словами вшанування пам’яті бійців, які віддали своє життя за свободу та незалежність нашої держави, виступив Недригайлівський селищний голова Ігор Остапчук, який привітав присутніх із світлими святами і побажав миру та здоров’я.

Учасників заходу також привітали голова Недригайлівської райдержадміністрації Сергій Панченко та голова районної громадської організації «Спілка учасників АТО - Патріоти Батьківщини» Анатолій Чорненко.
    Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять героїв, які віддали своє життя за цілісність і незалежність рідної землі, та поклали квіти до пам’ятного знаку захисникам України.