Обласне патріотичне свято «Козацькому роду нема переводу!» у місті Конотоп

Дата: 15.10.2019 11:46

14 жовтня 2019 року у   місті Конотоп відбулося  обласне патріотичне свято «Козацькому роду нема переводу!», присвячене  Дню захисника України та Дню Українського козацтва. У святі взяли участь  кращі художні колективи й виконавці з різних регіонів Сумщини, серед яких в список увійшли народний аматорський вокальний жіночий ансамбль «Горлиця» комунального закладу «Недригайлівський центр культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради» (керівник Інна Косенко) та солістка Людмила Доценко з Хоружівського буудинку культури – філії комунального закладц «Недригайлівський центр культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради».

Своїми піснями вони потішили присутніх та підняли патріотичний дух українців.  Колектив і солістка були нагороджені дипломами, що вкотре  підкреслило їхній професіоналізм та відданість творчості.   Глядачі активно та із задоволенням підтримували усіх гостей свята і отримали масу позитивних емоцій  та гарного настрою. Проведене свято ще раз довело, що козацькому роду не буде переводу, що ми, українці, в бою і в творчості завжди є і будемо непереможні!

В.о директора          комунального закладу «Недригайлівський центр культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради»         Марина Булава