Моє село – частина України

Дата: 15.10.2019 12:03

Кожна людина  завжди  з великою любов»ю і душевним  трепетом згадує місця, де народилася, де минуло її дитинство. Часточкою нашої Батьківщини  є рідне село, де живуть найрідніші для нас люди – батьки. Тут наші будинки, школа, друзі. Це найрідніше місце на землі.

Уже доброю традицією стало на велике православне свято Покрови Пресвятої Богородиці в селі Іваниця святкувати День села. Цього року його відзначили 12 жовтня.

Свято розпочалося роботою дитячого ігрового майданчика, де діти бавились на батутах, брали участь в  іграх та розвагах.

Цікавою та змістовною вдалася виставка декоративно – прикладного мистецтва, на якій були представлені роботи місцевих майстрів: виставка вишивки «Розмаїття візерунків на полотні», виставка виробів з дерева «Діло майстра величає». Інноваційною стала виставка творчих робіт «Казкові фантазії чарівниці осені», де були представлені вироби на осінню тематику вихованців ДНЗ дитячий садок «Сонечко» та учнів Іваницької філії Недригайлівської СЗОШ  I-III ст. (опорний заклад).

Урочиста частина свята «Село - наш дім, наше коріння і доля, наша кровність і материнська пісня»   відбулось в приміщенні Іваницького СБК.  Привітати з цим чудовим святом жителів громади завітав Недригайлівський селищний голова Ігор Остапчук. Він відзначив визначних жителів  старостинського округу  почесними грамотами та пам»ятними подарунками. З  вітанням до односельців та гостей свята звернувся в.о. старости  Іваницького старостинського округу Сергій Олійник.

Такого світлого, сонячного, святкового дня  відзначали найтеплішими словами захисників України. Зал аплодував  своїм воїнам – землякам: учаснику бойових дій Другої світової війни,  учасникам бойових дій на території інших держав, учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АС, учасникам АТО та ООС.

Усіх жителів Іваницького старостинського округу  із святом вітав депутат Недригайлівської селищної ради Віктор Лиман. Він подяками та грошовими винагородами  відзначив  кращих працівників ТОВ «Діамант – Агро».

Під час урочистостей традиційно вітали  і вручили пам»ятні подарунки найстаршим, найменшим жителям старостинського округу та срібним ювілярам.

Програма святкування перепліталася з чудовими концертними номерами учасників художньої самодіяльності  Івапницького СБК та запрошених самодіяльних артистів.

Іваничани і гості свята смакували запашним кулішем, а потім дійство перемістилось на подвір»я, де традиційно проводились «Козацькі розваги». Працювала виїзна торгівля. Далі програму свята продовжила молодіжна дискотека. Закінчився День села феєрверком.

Мешканці Іваниці уклінно дякують спонсорам свята ТОВ «Урожайна країна», ТОВ «Діамант – Агро», ПП  Т.Кіфоренко (за запашний коровай), землякам за фінансову допомогу у виготовленні знаку с. Іваниця.

Завідувач Іваницької сільської бібліотеки – філії     Олена Лиман