Проведено флешмоб на тему “Ми – за легальну працю!”

Дата: 16.10.2019 15:10

Тема легалізації заробітної плати не втрачає своєї актуальності. За аналітичними розрахунками значна частина населення у працездатному віці залишається офіційно незадіяною на ринку праці, тому основним резервом зростання доходів є легалізація оплати праці та відновлення балансу трудових ресурсів.

Ці заходи  спрямовані на підвищення обізнаності людей при працевлаштуванні, що не дозволить роботодавцям нехтувати їх соціальними правами, гарантованими державою. Так, 16 жовтня 2019 року спеціаліст – державний інспектор з праці Недригайлівської селищної ради Марина Голінко провела флешмоб на тему: “Ми – за легальну працю!” Зазначений захід став чудовим нагадуванням громадянам селища про те, що робота може бути зарахована до страхового стажу лише за умови офіційного працевлаштування. У подальшому такі заходи будуть проводитися систематично з іншими роботодавцями.