Ось і пролетіли роки…

Дата: 21.10.2019 13:26

90- річний ювілей зустрів поважний житель села Маршали Мельник Дмитро Васильович. Такого золотого, теплого дня народження мало пам’ятає Дмитро Васильович у своєму житті. А на ювілей доля дійсно подарувала чудовий колір життя. На свято до ювіляра з’їхалися діти, онуки, правнуки, всі з гарним настроєм, родинними новинами та подарунками. Завітали на свято голова ветеранської організації  Гнатенко М.І. та в.о. старости  Маршалівського старостинського округу Дяченко В.І. Привітно і гостинно зустрічали гостей Дмитро Васильович з дружиною Вірою Іванівною, дякували за вітання, пригощали щедрими стравами та бажали всім діждати такого славного ювілею.