ІСТОРИЧНА ЕКСПОЗИЦІЯ
У читальній залі комунального закладу «Недригайлівська публічна бібліотека» діє історична експозиція «Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори». Виставку розроблено фахівцями Українського інституту національної пам'яті. На 21 банері презентовано матеріали про життя тридцяти колишніх українських в'язнів, які у період Другої світової війни перебували у таборах Третього Рейху.
Ведуча заходу Раїса Швидка ознайомила з цими історіями, з неймовірною силою людського духу, з боротьбою за людське життя як найбільшу цінність у цьому світі.
Заступник Недригайлівського селищного голови Анатолій Сиротенко наголосив, що важливо пам’ятати усі сторінки нашої історії, як сторінки звитяг, перемог та успіху, так і сторінки, які викликають лише щем та найсумніші спогади.
Виставка функціонуватиме до 31 жовтня. Запрошуємо до перегляду всіх бажаючих.