Відбулася п’ятдесят сьома сесія Недригайлівської селищної ради

Дата: 30.10.2019 15:07

Сьогодні, 30 жовтня, відбулася п’ятдесят сьома сесія Недригайлівської  селищної ради. Питання, включені до порядку денного сесії, напередодні були детально обговорені на засіданнях постійних комісій. Відкрив і провів пленарне засідання Недригайлівський селищний голова Ігор Остапчук.

На виконання Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для навчання працездатного населення сільської місцевості, затвердженого розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 15.08.2019 року № 447-ОД, депутати затвердили порядок відбору таких осіб.

З метою підвищення соціального захисту населення шляхом впровадження додаткових соціальних гарантій за рахунок коштів бюджету Недригайлівської селищної об’єднаної територіальної громади відповідним рішенням було внесено зміни до селищної Програми соціального захисту населення «Турбота» на 2019-2021 роки.

Також депутатами селищної ради було прийнято ряд рішень, що стосуються земельних питань та ін.

Всього на пленарному засіданні було розглянуто шістдесят сім питань, прийнято тридцять чотири рішення. Решта проектів рішень не отримали необхідної кількості голосів на підтримку.

Відповідно до чинного законодавства результати поіменного голосування розміщені на офіційному вебсайті Недригайлівської селищної ради.