Відбулася п’ятдесят восьма сесія селищної ради

Дата: 05.11.2019 16:17

Вчора, 4 листопада, депутати Недригайлівської селищної ради зібралися на п’ятдесят восьму сесію. Всього до проєкту порядку денного було включено три питання.

Оскільки питання потребували детального обговорення, то у роботі сесії було оголошено перерву та проведено спільне засідання постійних комісій селищної ради під головуванням Бордуна В.І. – голови постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, прав людини та законності.

Після затвердження порядку денного та регламенту роботи депутати перейшли до розгляду питань.

У процесі роботи було виділено кошти з Фонду Недригайлівської селищної ради на виконання депутатських повноважень, внесено зміни до бюджету Недригайлівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік та затверджено список осіб для направлення на навчання (підвищення кваліфікації).

Також із депутатськими запитаннями виступили депутати Володимир Волков (про впорядкування адресного господарства) та Олександр Арістархов (про виконання заходів Програми економічного та соціального розвитку).

Відповідно до чинного законодавства результати поіменного голосування розміщені на офіційному вебсайті Недригайлівської селищної ради.