МОВА – ДНК НАЦІЇ

Дата: 07.11.2019 17:11

Ми – українці. Живемо у вільній і незалежній державі – Україні. Розмовляємо  українською мовою. А мова у нас правдива і багата, мелодійна і щира, як і душа українського народу.

Любити, шанувати і плекати рідну мову – святий обов’язок кожного українця. А надто сьогодні, в такі неспокійні часи для нашої держави. Щороку, 9 листопада, Україна відзначає чудове свято – День української писемності та мови. За православним календарем — це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.

У бібліотечних закладах Недригайлівської громади відбулися інформаційні хвилинки «Мово моя українська, мово моя материнська!» Користувачі  мали  змогу ознайомитися з книгами з історії української мови, українського письменства.