Депутати Недригайлівської селищної ради взяли участь в обласному турнірі з шашок та шахів

Дата: 11.11.2019 11:29

Минулої п’ятниці в Сумах відбувся перший обласний турнір із шашок та шахів серед депутатів усіх рівнів,присвячений  пам'яті Анатолія Річкаля.  Організаторами змагань виступили Сумська обласна рада та Сумська обласна організація ФСТ «Спартак». Участь у турнірі взяли понад 70 учасників із різних районів області. Це – депутати обласної, районних, сільських, селищних рад та ОТГ. Головним суддею змагань була суддя І категорії Тетяна Кельбас з міста Глухів.

Недригайлівську ОТГ на турнірі представляли депутати Недригайлівської селищної ради Юрій Сердюк та Василь Кріпак, які доволі успішно виступили  в змаганнях з шахів та шашок.