«УКЛІН ДОЗЕМНИЙ ВАМ І ЩЕДРОГО ВРОЖАЮ!»

Дата: 18.11.2019 08:45

Традиційно, у третю неділю листопада, українці відзначають День працівників сільського господарства, людей, доля яких пов'язана з мистецтвом сіяти і вирощувати хліб, виробляти цінну і якісну продукцію тваринництва, невтомних трудівників, яких по праву називають годувальниками. Це професійне свято усіх селян, творців народного добробуту, опори країни. Це свято увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік.

16 листопада в Хоружівському СБК відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. Зі щирими словами привітань до працівників агропромислової сфери звернулися виконуюча обов’язки Хоружівського старости Ольга Гордієнко та директор агрофірми «Хоружівка» Григорій Осадчий, які щиро дякували «працівникам землі» за їх віддану, нелегку, проте таку потрібну працю, і побажали усім миру, добра, оптимізму, натхнення, достатку, сімейного благополуччя та щедрих врожаїв на їх ниві.

Святкову програму присутнім подарували творчі колективи Хоружівського СБК та Хоружівського навчально-виховного комплексу. Свято було пронизане нотками щирості, добра, поваги і безмежної вдячності за їх нелегкий повсякденний труд. Звучали щирі побажання міцного здоров’я, щастя, успіхів, рясних сходів та щедрих ужинків. Вітальні адреси вдало перепліталися з художніми номерами. Чарівні пісні лунали у виконанні аматорського вокального жіночого ансамблю «Сусідоньки», солістів-вокалістів Ольги Токмань, Лєни Пономаренко, Валерії Майбороди, Людмили Доценко. Запальні танці дарував глядачам танцювальний колектив «Імпульс». Гумористичні номери прозвучали у виконанні Каріни Тютюнник, Віри Шмат та Світлани Гавришенко. Ведучими свята виступили чарівні Ольга Токмань та Людмила Тютюнник. Аматори сцени щиро вдячні керівнику агрофірми «Хоружівка» Григорію Осадчому за надану спонсорську матеріальну допомогу.

17 листопада учасники художньої самодіяльності Хоружівського СБК зі святковою концертною програмою відвідали Кулішівський СК. Привітати працівників галузі сільського господарства цього дня завітали Недригайлівський селищний голова Ігор Остапчук та  заступник селищного голови Валентин Акімов, які щиро побажали достатку, миру, щедрих врожаїв та Божого благословіння.

Хоружівці дякують кулішівцям за теплу святкову атмосферу та гостинність і окремо  водію автобуса О.Гордієнко за підвіз хоружівських аматорів сцени в с.Кулішівка.

Людмила Доценко, керівник художній Хоружівського СБК-філії