Профілактичний рейд «Урок»

Дата: 18.11.2019 09:01

15 листопада представниками служб у справах дітей Недригайлівської селищної ради та Недригайлівської районної державної адміністрації, відділу праці та соціального захисту населення Недригайлівської селищної ради, Недригайлівської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ст. (опорний заклад) та Недригайлівського відділення поліції з метою профілактики негативних явищ в дитячому середовищі, запобігання бездоглядності, безпритульності неповнолітніх, виявлення дітей, які бродяжать, жебракують, вживають тютюнові вироби та алкогольні напої, психотропні речовини, проведено рейд «Урок».

Під час проведення заходу було обстежено ринкову площу, стадіон «Колос», кафе «Нептун»,  магазини «Аврора», «Світлана», «Пані» та інші. Комісією не виявлено неповнолітніх дітей, які  без поважних причин  вешталися селищем та пропускали навчання в навчальних закладах.

Начальник служби у справах дітей Недригайлівської селищної ради  Світлана Сопік