Заступником селищного голови проведено апаратну нараду

Дата: 19.11.2019 14:02

19 листопада 2019 року заступником Недригайлівського селищного голови А.Сиротенком  була проведена чергова  апаратна нарада.

На початку наради заступник селищного голови привітав з 55 річним ювілеєм начальника  відділу управління майном та житлово-комунального господарства В.Захарченка.

В процесі роботи учасники наради обговорили питання виконання протокольних доручень попередніх нарад, передплати періодичних видань, фрмування проекту програми економічного та соціального розвитку територіальної громади на 2020 рік, паспортизації об’єктів комунальної власності, контролю за використанням палива в закладах громади під час роботи в осінньо-зимовий період та ряд інших питань.