Всесвітній День дитини

Дата: 20.11.2019 14:55

20 листопада – Всесвітній день дитини. У 1954 році Генеральна Асамблея ООН рекомендувала всім країнам ввести в практику святкування Всесвітнього Дня дитини як дня світового братерства і взаєморозуміння дітей, присвяченого діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.

Конвенція ООН про права дитини, яка є основним документом, що визначає правові стандарти у сфері захисту прав дитини, була ратифікована Україною ще 27 лютого 1991 року і набула чинності 27 вересня 1991 року.
Так, з нагоди  свята службою у справах дітей у співпраці з фахівцем із соціальної роботи відділу праці та соціального захисту населення Недригайлівської селищної ради та дирекцією Недригайлівського ДНЗ ясла-садок «Барвінок» для вихованців закладу була проведена конкурсно-розважальна програма, в якій прийняли участь дві команди - «Чиполіно» та «Буратіно». По закінченню свята діти отримали цукерки та подарунки від виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради.
Захист дитинства у цілому світі, це – місія честі, любові, добра. Заради майбутнього треба нам жити, прекрасне і вічне нехай не вмира.

Начальник служби у справах дітей Недригайлівської селищної ради Світлана СОПІК