В Іваниці відзначили День Гідності та Свободи

Дата: 22.11.2019 09:26

В історії України було багато трагічних періодів та подій.

У наш час в історію увійшла ще одна подія – Майдан, який змінив нашу державу  та наш народ  і наше життя.

21 листопада   в Іваницькому старостинському окрузі  пройшли ряд заходів до Дня Гідності та Свободи.

Працівниками закладів культури було організовано та проведено мітинг «Герої не вмирають!», під час якого присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять   всіх загиблих, хто віддав своє життя за незалежність країни.

«Краще  померти стоячи, ніж жити на колінах», - на жаль, за ці слова ми платимо найвищу ціну життям найкращих людей», - звернувся до присутніх в своєму виступі  в.о. старости        Сергій Олійник.

Завідувач Іваницькою сільською бібліотекою – філією Олена Лиман продекламувала вірші українських поетів, присвячених подіям на Майдані.  У виконанні    директора Іваницького СБК Любові Тютюнник  пролунали патріотичні пісні.

В Іваницькій сільській бібліотеці  було розгорнуто газетно – журнальну виставку – пам'ять «Події, що змінили життя України», біля якої було проведено бібліографічний огляд літератури та  день інформації «Пам'ятаємо, шануємо, гордимося».

Сьогодні  - не просто День Гідності та Свободи. Це  - нагадування нам про те, що не можна бути гідним і вільним раз на рік.  Цей день – вираз внутрішнього переконання, що людина радше помре, ніж дозволить себе принижувати і зневажати. Наше завдання  - пам'ятати про героїв та шанувати пам'ять про них.

Директор Іваницького СБК – філії   Любов Тютюнник