Виконком 21 листопада

Дата: 22.11.2019 11:33

21 листопада   відбулося засідання виконавчого комітету  Недригайлівської селищної ради, де головними стали   питання «Про стан розвитку малого підприємництва на території Недригайлівської селищної ради», «Про роботу комунального закладу «Недригайлівська дитячо-юнацька спортивна школа Недригайлівської селищної ради Сумської області» щодо пропаганди здорового способу життя», «Про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Недригайлівської селищної ради».

Також були розглянуті питання «Про організацію харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти», «Про    знесення   аварійних дерев в населених пунктах Недригайлівської селищної ради». Члени виконкому розглянули заяву громадянки щодо звільнення від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг), своїм рішенням закріпили житло на праві користування за дітьми, позбавленими батьківського піклування,  розглянули інші питання.

З питань порядку денного перед присутніми  виступили  директор  комунального закладу «Недригайлівська дитячо-юнацька спортивна школа Недригайлівської селищної ради Сумської області» Сергій Нємцев, начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності селищної ради Людмила Токар, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Валентин Акімов, головний спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту селищної ради Світлана Сердюк, начальник  відділу праці та соціального захисту населення селищної ради Леніна Волошко, начальник служби у справах дітей селищної ради Світлана Сопік, спеціаліст відділу управління майном та комунального господарства селищної ради Олександр Гриценко.

Голова виконавчого комітету селищної ради Ігор Остапчук особливу увагу звернув на співфінансування Недригайлівської дитячо-юнацької спортивної школи  іншими громадами в залежності від кількості дітей, проведення подальшої  інформаційно-роз’яснювальної роботи з фізичними особами-підприємцями стосовно використання найманої праці, ремонти закладів освіти, зокрема, харчоблоків у навчальних закладах та ін.

У обговоренні питань порядку денного активну участь взяли заступник голови виконавчого комітету Анатолій Сиротенко, члени виконавчого комітету Ігор Постоєнко, Олександр Пулях, Ігор Криштоп та ін.