Сумська область, Недригайлівський район

Вшанували пам'ять жертв голодомору

Дата: 23.11.2019 17:12

23 листопада у Сквері Слави та Скорботи селища Недригайлів відбувся мітинг-реквієм, приурочений до 87-ї річниці Голодомору і вшанування пам'яті українців, які загинули в 1932-1933 роках.

З промовами виступили перший заступник голови Недригайлівської районної державної адміністрації Олексій Васильченко, голова Недригайлівської районної ради Іван Нанка, начальник відділу з питань культури, релігій та туризму Недригайлівської селищної ради Анна Тимченко, науковий співробітник Недригайлівського краєзнавчого музею Ірина Коваленко, учні Недригайліської СЗОШ І-ІІІ ступенів (опорний заклад) та інші .

По закінченню мітингу настоятель храму Святого Праведного Петра Багатостраждального Калнишевського отець Василь провів молебінь по жертвах голодомору.

О 16:00 учасники мітингу взяли участь у загальнонаціональній хвилині мовчання, після якої відбулася Всеукраїнська акція «Запали свічку пам’яті», до якої долучилися всі присутні. Традиційно вони виклали символічний хрест із запалених свічок та лампадок в пам'ять про всіх невинно закатованих голодом.

Тож вшануємо всіх стражденних, які загинули голодною смертю.  Немає, мабуть страшнішої смерті, ніж повільна смерть від голоду.

Вічний їм спокій!