Відбувся І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2020»

Дата: 25.11.2019 15:20

20 листопада  відбулося урочисте відкриття першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020». Конкурс педагогічної майстерності проведено серед учителів закладів загальної середньої освіти Недригайлівської селищної ради, Буринської міської ради, Вільшанської сільської ради,  Недригайлівської районної ради в номінаціях  «Зарубіжна література» та «Початкова освіта».

З вітальним словом до учасників конкурсу звернулася начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради Ніна Сердюк, яка побажала конкурсантам перемог та творчого натхнення.

У перші два дні педагоги подолали конкурсні випробування відбіркового туру, успішно пройшовши такі етапи: «Тестування», «Методичний експромт», «Практична робота», «Методичний практикум».

22 листопада на базі Будинку дитячої та юнацької творчості Недригайлівської селищної ради та Недригайлівської  спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (опорний заклад)  проведено заключні випробування І (зонального) туру «Учитель року 2020» та підведені підсумки конкурсу. Журі відзначило майстерність та фахову підготовленість учасників, сучасний підхід до організації та проведення уроку. Відповідно до рішення організаційного комітету І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2020» та членів журі кожної     номінації,  2 педагоги стали переможцями, 4 педагоги – призерами, 3–м  учасникам оголошено подяки.

У номінації «Початкова освіта» перше місце здобула Любов Пищик,  вчитель Недригайлівської  спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (опорний заклад). У номінації «Зарубіжна література» перемогу виборола Наталія Кравчук, учитель Тернівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Призерами І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2020» стали: Зінаїда Горбань, учитель зарубіжної літератури філія «Степанівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені В.М. Кравченка Буринської міської ради; Віталія Коваленко, учитель зарубіжної літератури Буринської загальноосвітньої  школи I-III ступенів № 3 Буринської міської ради; Яна Дуденко, учитель початкових класів Хоружівського навчально-виховного комплексу: «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Недригайлівської селищної ради; Людмила Колесник, учитель початкових класів Тернівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Недригайлівської районної ради.

Подяки відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради учасникам  І (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2020» оголошено: Людмилі Лисенко, учителю зарубіжної літератури Гринівського навчально-виховного комплексу: «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Недригайлівської селищної ради; Наталії Биченко, учителю початкових класів Гринівського навчально-виховного комплексу: «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Недригайлівської селищної ради;

Наталії Молибог,  учителю початкових класів Вільшанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вільшанської сільської ради Недригайлівського району.