Відбулася п’ятдесят дев’ята сесія селищної ради

Дата: 29.11.2019 15:52

Сьогодні, 29 листопада, під головуванням Недригайлівського селищного голови Ігоря Остапчука відбулася п’ятдесят дев’ята сесія селищної ради.

З обраних двадцяти шести депутатів на сесії зареєструвався двадцять один депутат.

Розпочалася сесія, згідно Регламенту, з озвучення депутатських запитань. Депутат Ігор Зеленський підняв питання перспективи функціонування фельдшерських пунктів на території старостинських округів у 2020 році,  депутат Володимир Волков висловив зауваження щодо виконання робіт по проєкту «Нове будівництво майданчика для тимчасової зупинки автомобілів з облаштуванням тротуару по вулиці Незалежності в смт Недригайлів».

Виключивши чотири питання та доповнивши порядок денний п’ятьма питаннями, депутати перейшли до його реалізації.

Відповідними рішеннями депутати підтримали звернення Сумської обласної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України з приводу необхідності утворення на території Сумської області 5 районів, затвердили виконання бюджету Недригайлівської селищної об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2019 року, План діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2020 рік, Схему розміщення дитячих ігрових та спортивних майданчиків на території населених пунктів Недригайлівської селищної ради, Перелік природоохоронних заходів Недригайлівської селищної ради на 2019 рік, виділили кошти з Фонду Недригайлівської селищної ради на виконання депутатських повноважень, внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку Недригайлівської селищної ради на 2019 рік, Положення про відділ економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Недригайлівської селищної ради та бюджету Недригайлівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

Також депутатами селищної ради було прийнято ряд рішень, що стосуються земельних питань та ін.

Відповідно до чинного законодавства результати поіменного голосування розміщені на офіційному вебсайті Недригайлівської селищної ради.