Відбувся щорічний конкурс читців поезії поетів-земляків

Дата: 02.12.2019 12:48

29 листопада 2019 року в КЗ «Недригайлівський будинок дитячої та юнацької творчості Недригайлівської селищної ради» відбувся щорічний конкурс читців поезії поетів-земляків, в якому взяли участь 20 конкурсантів –вихованців БДЮТ, учнів Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ст. (опорний заклад), Гринівського, Хоружівського НВК, Іваницької філії Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ст. (опорний заклад), які продекламували твори поетів-земляків за власним вибором.

Конкурсанти змагалися у трьох вікових групах: 7-10, 11-13, 14-17 років.
За рішенням жюрі у першій віковій групі 1 місце зайняла учениця Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ст. Панасенко Софія (керівник В’юн І.В.), 2 місце виборола учениця Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ст. Гугля Надія (керівник Стовбир Г.І.), 3 місце отримала учениця Гринівського НВК, вихованка БДЮТ Середа Анна (керівник Ухналь О.В.).
У другій віковій групі 1 місце посіла вихованка БДЮТ Щегельська Єлизавета (керівник Олійник А.С.), 2 місце розділили учні Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ст. (опорний заклад) Волошко Єлізавета, Голінко Аміна (керівники Балицька В.В., Каліновська Л.О.), третє місце виборола учениця Гринівського НВК, вихованка БДЮТ Мовчан Поліна (керівник Ухналь О.В.).
У третій віковій категорії місця розподілені в наступній послідовності:
І- вихованка БДЮТ Хоменко Ірина (керівник Нишкур Р.В.);
ІІ – учні Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ст. (опорний заклад) Гузь Руслана, Кізенко Ельміра (керівник Шевченко О.В.);
ІІІ – учениця Гринівського НВК Богославська Людмила (Власенко Н.М.).
По завершенні конкурсу переможці нагороджені грамотами відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради.