Відбулася апаратна нарада
9 грудня Недригайлівський селищний голова Ігор Остапчук провів чергову апаратну нараду із начальниками відділів, відокремлених структурних підрозділів селищної ради..
На початку наради її учасники проінформували керівника громади про виконання завдань та доручень, занесених до протоколу попередньої наради.
Далі обговорювались поточні питання роботи, а саме: підготовка до встановлення та відкриття селищної новорічної ялинки, проведення комісійого обстеження умов проживання сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, врегулювання пасажирських перевезень на території селищної ради, узагальнення інформації щодо фінансування селищних програм у 2019 році, проведення заходів до Міжнародного дня прав людини, Дня вшанування ліквідаторів наслідків на ЧАЕС та ряд інших питань.