Відзначили 90 – річний ювілей!

Дата: 12.12.2019 10:02

6 грудня 2019 року відзначила свій 90 – річний ювілей жителька села Лаврове Авраменко Катерина Борисівна. Народилася Катерина Борисівна в селі Хоружівка у родині колгоспників. В сім’ї було троє дітей. Катерина Борисівна закінчила 7 класів місцевої школи, мала хист до навчання. Батько з перших днів війни пішов на фронт, а 2 вересня 1941 року загинув у нерівному бою з фашистами на Десні.

У 1956 році Зінченко Катерина Борисівна одружилася із Авраменко Василем Матвійовичем, а у 1960 році народився син Михайло. У даний час має 2 внуків та 3 правнуків.

Пережила голод,  тяжкі післявоєнні часи. Все трудове життя сумлінно і самовіддано пропрацювала у колгоспі на різних роботах.

З 90 – річним ювілеєм Катерину Борисівну прийшла привітати виконуюча обов’язки старости Хоружівського старостинського округу Недригайлівської об’єднаної територіальної громади Гордієнко Ольга Михайлівна, голова Хоружівської ветеранської організації Левченко Н.О., сімейна медсестра Хоружівської АЗПСМ Садова Р.І. Багато теплих слів було сказано у адресу ювілярки.

Шановна Катерино Борисівно! Прийміть найкращі побажання:

Здоров’я, щастя та багато літ.

Всю доброту, яка існує в світі

Всю радість, що живе серед людей

Найкращі всі, що до вподоби  квіти.

Даруєм Вам у цей святковий день.

В.о. старости  Ольга  Гордієнко