Новий автобус школярам

Дата: 13.12.2019 15:32

12 грудня 2019 року - знаменна дата у шкільному житті Хоружівського навчально-виховного комплексу: «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад».

Довгоочікуваною,  знаковою подією стало вручення нового шкільного автобуса, ключі від якого директору школи Ющенко Валентині Григорівні урочисто передали поважні гості: депутат Сумської обласної ради Віра  Лаврик, заступники селищного голови Валентин Акімов та Анатолій Сиротенко, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту  Ніна Сердюк, виконуюча обов’язки старости Ольга Гордієнко, голова батьківського комітету Людмила Тютюнник, депутати Недригайлівської селищної ради.

Відтепер шкільний автобус буде підвозити 40 дітей із чотирьох сіл: Кулішівки, Лаврове, Омелькове, Беседівки не лише щоденно на навчальні заняття, а й на змагання, конкурси, олімпіади та екскурсії.

Автобус куплено на умовах співфінансування:  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та бюджету Недригайлівської об’єднаної територіальної громади, для чого Недригайлівська селищна рада виділила 876,7 тис.грн.

Новий шкільний автобус - це, перш за все, безпека дітей по дорозі до  школи, спокій батьків і, звичайно, забезпечення рівного доступу до якісної освіти кожного учня, який проживає у сільській місцевості.