Виконком 17 грудня

Дата: 17.12.2019 15:46

17 грудня   відбулося засідання виконавчого комітету  Недригайлівської селищної ради, де головними стали   питання "Про проєкт рішення про бюджет Недригайлівської селищної об’єднаної  територіальної громади на 2020 рік та  прогноз на 2021 та 2022 роки» та «Про проєкт Програми економічного і соціального розвитку Недригайлівської селищної ради на 2020 - 2021 роки».

Також були розглянуті питання «Про стан дотримання антикорупційного законодавства на території Недригайлівської селищної ради», «Про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених актами законодавства,  дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядчими документами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, розпорядженнями і дорученнями голів Сумської обласної і Недригайлівської районної державних адміністрацій за підсумками 2019 року», «Про стан злочинності та правопорядку на території Недригайлівської селищної ради» та інші. Члени виконавчого комітету погодили проєкт  «Програми   охорони навколишнього природного середовища                                   Недригайлівської селищної ради на 2020 - 2022 роки», затвердили  план роботи виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради на 2020 рік та І квартал 2020 року, прийняли рішення про взяття під соціальний супровід 2-х сімей, 2 особи поставили  на квартирний облік, прийняли інші рішення.

З питань порядку денного перед присутніми  виступили  начальник відділу юридичної та кадрової роботи селищної ради Ігор Криштоп,  керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Юлія Шевченко, старший дільничний офіцер поліції Ігор Лісний,  дільничний офіцер поліції Артур Гордієнко,  начальник фінансового відділу селищної ради Світлана Бордун, головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності селищної ради Людмила Долуда, начальник відділу організаційної та загальної роботи селищної ради Ігор Постоєнко, начальник  відділу праці та соціального захисту населення селищної ради Леніна Волошко, начальник відділу управління майном та житлово-комунального господарства Віктор Захарченко, начальник  відділу містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення селищної ради Володимир Федай.

Заступник голови  виконавчого комітету селищної ради Анатолій Сиротенко, який проводив засідання виконавчого комітету, особливу увагу звернув на виконання бюджету, реалізацію основних пріоритетних напрямків Програми економічного і соціального розвитку Недригайлівської селищної ради у 2020 році та ін.

У обговоренні питань порядку денного активну участь взяли заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валентин Акімов, члени виконавчого комітету Ольга Прокопченко, Олександр Пулях, Алла Ломонос та інші.