Свято Миколая відбулося

Дата: 19.12.2019 15:00

Службою у справах дітей та відділом праці та соціального захисту населення Недригайлівської селищної ради було оголошено акцію «Миколай про тебе не забуде» з проханням долучитися усіх небайдужих жителів до цього заходу.

Завдання акції полягало в тому, щоб зібрати подарунки для дітей пільгової категорії та  принести свято та радість в їхні домівки.

Починаючи з шостої години ранку Святий Миколайчик у супроводі представників служби у справах дітей та відділу праці та соціального захисту населення селищної ради розпочали свою милосердну акцію. До восьмої години ранку було відвідано дванадцять сімей, в яких виховується двадцять двоє дітей. Надіємося, що цього дня до навчальних закладів діти ішли з добром у серці.

Хотілося б подякувати за надану спонсорську допомогу компанії «Надєжда-Ритейл 2017» (директор Крачко О.Г.), ФГ «Посулля» (директор Сергієнко В.Г.), ТОВ «Агро Поліс» філія Маршали (директор Котельницький Ю.Д.), ПП «Червонослобідське-2» (директор Счастлівцев О.А.), приватному нотаріусу Торчицькій В.М. та небайдужим жителям Недригайлівської ОТГ.

Бажаємо в цей день і надалі  Божої благодаті, злагоди і добра в кожен дім,  щоб діти росли здорові, щасливі, і щоб не було війни.