Хай Новий рік з добром до Вас іде!

Дата: 23.12.2019 14:22

21 грудня учасники художньої самодіяльності комунального закладу «Недригайлівський центр культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради Сумської області» з новорічними концертами  «В передчутті Нового року» відвідали і  подарували святковий настрій жителям сіл Зелене та Іваниця.

З наступаючими  новорічно – різдвяними святами глядачів вітали в.о. старости Іваницького старостинського округу Сергій Олійник та депутат Недригайлівської селищної ради  Ігор Зеленський. Найщиріші вітання з Новим роком  та Різдвом Христовим  всім присутнім линули від Діда Мороза  і Снігуроньки, а веселі щедрівники бажали світлої долі, любові, віри в мирне майбутнє, удачі, оптимізму та життєвої стабільності. Заходи пройшли на високому художньому рівні. Майстерно виконані музичні твори у виконанні народного аматорського духового оркестру «Мамонт Бенд» та соло на саксофоні Федора Кривопатрі не залишили жодного байдужого. Виступи народного аматорського вокального чоловічого ансамблю «Розмай» та народного аматорського вокального  жіночого ансамблю «Горлиця»   визвали море оплесків та овацій. Наймолодша учасниця  концерту Олександра Кріпак  заполонила  своїм голосом і виконанням. Незабутнє і приємне враження  залишилося від свята, адже всі присутні отримали не тільки емоційне задоволення, але і солодощі від Іваницького старостинського округу.