Звітний концерт у музичній школі

Дата: 26.12.2019 11:19

Незабаром Новий рік¸ час див і чудес.  А хто, як не музика, здатна робити дива.  Ця велика чарівниця може надихнути, розчулити, здивувати. Своєрідним  новорічним подарунком  для дітей та батьків став звітний концерт учнів та викладачів музичної школи під назвою  «Святковий настрій», який відбувся 24 грудня.

Школа, наповнена чаруючими звуками, виспівувала і вигравала на всі голоси. У концерті взяли участь учні всіх викладачів музичної школи. Прозвучали твори на бандурі, гітарі, баяні, акордеоні,  фортепіано.  Також на сцену виходили інструментальні та вокальні ансамблі. Свою майстерність демонстрували учні хореографічного відділення.

Святковий концерт подарував гарний настрій та позитивні емоції всім присутнім. Щирість почуттів та переживань глядачів відчувались після кожного виступу, а бурхливі оплески  були найкращою вдячністю та нагородою для юних виконавців.