Новорічний концерт у Хоружівці

Дата: 28.12.2019 08:42

25  грудня  в  Хоружівському сільському будинку культури    відбувся  новорічний святковий концерт   «Новорічний серпантин», який розпочався традиційно з привітання  в.о. старости  Хоружівського старостинського округу Ольги  Гордієнко, яка побажала, перш за все, міцного здоров’я, мирного неба, натхнення, вагомих здобутків, втілення найпотаємніших задумів і мрій! Новорічний концерт  підготували учсники художньої самодіяльності  Іваницького сільського будинку культури.       Лунали пісні   у виконанні народного аматорського  вокального  жіночого ансамблю  «Оксамит»,  солістів Віктора Ломакина, Ніни Кірної, Олена Шпильки. Веселого настрою додавали учасники драматичного гуртка. Ведуча Олена Лиман  упродовж  концертної програми вітала присутніх з наступаючим Новим роком,  бажала  міцного здоров’я, сімейного благополуччя, тепла, любові, миру і Божої благодаті в кожен дім! Свято промайнуло непомітно, всі присутні отримали масу задоволення від побаченого та почутого.