Новорічні заходи в Іваницькому старостаті

Дата: 02.01.2020 13:12

От і добіг до кінця 2019 рік. Рік був прожитий недарма, адже з нами залишається той досвід, ті досягнення і перемоги, які він приніс. Цей рік був насичений подіями, збагатив нас новим професійним і життєвим досвідом, радістю зустрічей і відкриттів, перемог і досягнень.

Святковим концертом «Новий рік прийшов на Україну» провели в історію  2019 рік учасники художньої самодіяльності Іваницького СБК. Захід відбувся 30 грудня та зібрав жителів села та гостей до святкової зали. Чудовою концертною програмою з віншуванням, жартами, піснями, щедрівками аматори сцени привітали всіх присутніх з Новим  роком та прозвітували про свої досягнення у 2019 році.

Уперше  в селі Іваниця засяяла новорічна ялинка вогнями кольорових гірлянд, які придбав  депутат Недригайлівської селещної ради Віктор Лиман. за кошти Недригайлівської селищної ради на виконання депутатських повноважень.

Казкове сяйво новорічної ялинки подарувало всім присутнім позитивний, святковий  настрій, радість, запалило у серцях вогонь віри, любові та надії.

Директор Іваницького СБК   Любов Тютюнник