ХАЙ ЗДІЙСНЮЄ БАЖАННЯ РІК НОВИЙ!

Дата: 03.01.2020 14:34

Кожна людина з нетерпінням чекає Нового року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій - із такими словами у більшості з нас асоціюється новорічне свято. Прикрашання новорічної красуні ялинки та власної оселі – це якась магія, що запалює іскри щастя у очах дітей та дорослих. І, мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов чарівно, неповторно та незабутньо.

Напередодні Нового року учасники художньої самодіяльності Хоружівського сільського Будинку культури завітали зі святковою новорічною програмою до Гринівського сільського клубу. Під час новорічного концерту панувала святкова атмосфера. На глядачів очікували Дід Мороз зі Снігуронькою, літературні герої: Параска, Палажка, Солоха та чудові виступи солістів і творчих колективів Хоружівського СБК. Святковий концерт пройшов у піднесеному новорічному настрої. Учасники заходу дарували всім присутнім веселі новорічні пісні, запальні танці, позитивні емоції та безліч святкових привітань і побажань.

Упродовж концерту пісенні й танцювальні номери дарували глядачам вокальний жіночий ансамбль «Сусідоньки», вокальний квартет у складі Людмили Дериземлі, Оксани Омельченко, Юлії Довбні та Людмили Доценко та танцювальний колектив «Імпульс». Як завжди зачарували своїми виступами гумористи Світлана Гавришенко, Віра Шмат, Алла Будяк, Каріна Тютюнник.  Солісти Валерія Майборода, Лєна Пономаренко, Неля Будяк,  Ольга Токмань,  Людмила Доценко додали яскравої родзинки до новорічного  концерту. Новорічні вітання лунали від ведучих заходу Ольги Токмань та Людмили Тютюнник.

Наприкінці концертної програми глядачів вітали віншувальники на чолі з Дідом Морозом та Снігуронькою, які віншували та співали щедрівки. Фінальним акордом новорічної програми стала пісня «Різдвяна музика щастя», під час якої на сцені  були запалені бенгальські вогні  всіма учасниками програми. І, звичайно, яке ж свято без привітання керівництва? Виконуюча обов’язки Гринівського старостинського округу Галина Черевко  побажала усім миру, віри, надії, любові  та процвітання. Галина Григорівна щиро подякувала хоружівським аматорам сцени за чудовий концерт, а глядачі щедро нагородили артистів бурхливими оплесками.

Учасники художньої самодіяльності висловлюють щиру подяку в.о. старости Гринівського старостинського округу Галині Черевко, працівникам галузі культури  за гостинність та вирішення транспортного питання, а водію автобуса Олександру Гордієнку - за підвіз.

Людмила Доценко, керівник художній Хоружівського СБК-філії