Турнір «Різдвяний»

Дата: 13.01.2020 13:08

З 9 по 12 січня 2020 року на базі Сумського державного університету пройшов турнір «Різдвяний»  з міні-футболу серед юнаків 2010-2011 року народження. Турнір пройшов під егідою Федерації Футболу Сумщини. У змаганнях взяло участь 7 команд, а саме: КДЮСШ «Суми» -2, КДЮСШ «Суми» -1, КЗ ДЮСШ СРР, «Явір» Краснопілля, «Альянс» (Липова Долина),  ДЮСШ «Недригайлів» -2, ДЮСШ «Недригайлів» -1. Змагання проходили по коловій системі, тож усі команди зіграли між собою.

Боротьба за призові місця точилась до останньої гри. Тож у підсумку команди посіли такі місця:  1 місце - КДЮСШ «Суми» (15 очок), 2 місце - «Альянс» «Липова Долина» (13 очка), 3 місце - ДЮСШ«Недригайлів» (12 очок), 4 місце - «Явір» «Краснопілля» (12 очок), 5 місце - КДЮСШ «Суми» -2 (5 очок), 6 місце - КЗ ДЮСШ СРР  (4 очка), 7 місце - ДЮСШ «Недригайлів»-2 (0 очок).  Гравці  були нагороджені  кубками та медалями Федерації Футболу Сумщини, а кращі гравці статуетками. Кращим гравцем у команді ДЮСШ «Недригайлів» -1 визнано Новіченко Дениса, у команді ДЮСШ «Недригайлів» -2 Булаву Андрія. Кращим воротарем у турнірі визнано гравця Недригайлівської ДЮСШ Лотішко Владислава. Дякуємо батькам дітей за надану фінансову підтримку.