Свято Меланки у Кулішівському та Хоружівському старостинських округах

Дата: 14.01.2020 09:52

Новорічні свята приносять чимало радості, тішать своїм затишком, спокоєм, надією на краще майбутнє. Здавна українці у ці дні співають колядки, щедрівки, гурти ходять від хати до хати із добрими віншуваннями.

13 січня  - свято Меланки, Щедрий вечір. Як і на Святвечір, цього дня готують святкову вечерю, щедрувальники  обходять оселі: щедрують, веселять піснями, танцями.

Не оминули щедрівки  Кулішівський та Хоружівський  старостинський округиПрацівники  галузі культури на чолі з старостою Кулішівського старостинського округу Юрієм Коротким  привітали  місцевих жителів та побажали їм добра, здоровя, достатку, миру та злагоди у Новому році.

Цього дня з  віншуваннями та новорічними побажаннями учасники художньої самодіяльності Хоружівського Будинку культури завітали до працівників старостату, агрофірми «Хоружівка»,  дитячого реабілітаційного центру, лікарні, навчально-виховного комплексу, центру професійної освіти державної служби зайнятості, відвідали ряд торговельних точок. Щедрувальники також завітали до с.Беседівка, вітаючи жителів села з новорічними святами, а також привітали депутата Недригайлівської селищної ради, приватного підприємця Постіла П.І.

Завзято, колоритно, зі справжньою українською душевністю і щирістю віншувальники співали щедрівки, колядки, бажали землякам щедрих врожаїв та доброї долі, демонструючи всю чарівність та багатство народних традицій.

Людмила Доценко, керівник художній Хоружівського СБК – філії,

Юрій Короткий,  староста Кулішівського старостинського округу