Вихованці Недригайлівської ДЮСШ знову чемпіони

Дата: 20.01.2020 10:47

18 січня  в  місті Суми пройшов відкритий чемпіонат Сумської області з боротьби самбо. Вдало виступили вихованці Недригайлівської ДЮСШ, а саме: чемпіонами у своїх вагових категоріях стали Ілона Євтушенко, Глєб Удовиченко, Роман Шевченко. Другі місця посіли Валерія Удовиченко, Матвєй Мовчан, Богдан Чирва, Нікіта Мина, Назар Манірка, Давид Коренев. Третіми стали Денис Федина, Вероніка Шевченко, Марк Мовчан, Артур Демченко, Станіслав Черкас, Максим Кобихно, Євген Щербина, Даніїл Стадніченко, Олександр Васильченко, Дмитро Федина. По закінченню змагань спортсмени нагороджені медалями, грамотами, кубками. До змагань вихованців підготували тренери Недригайлівської ДЮСШ Людмила Колот, Сергій Шевцов.