Селищний турнір з настільного тенісу

Дата: 20.01.2020 14:00

18 січня на базі ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» відбувся особистий селищний турнір з настільного тенісу. Показати свою майстерність зібралися 14 тенісистів з Недригайлівщини. Спортсмени змагалися за коловою системою, тобто кожен тенісист почергово зіграв зі всіма своїми суперниками. Зустріч складалася з трьох партій до двох перемог.

Від початку турніру й до його завершення в спортивній залі Недригайлівського вищого професійного училища панувала  доброзичлива атмосфера. Проте, це не применшувало спортивного азарту учасників, кожен з яких намагався зіграти якомога краще й добитися вищого результату.

У наполегливій безкомпромісній боротьбі визначилися переможці турніру. Не програвши своїм суперникам жодної партії, перемогу впевнено здобув Сергій Арістархов. Друге місце зайняв тенісист Ігор Сердюк, третє місце виборов Сергій Волошко.

Завершився турнір настільного тенісу врученням призів та нагород від відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради.  Всі переможці та призери турніру нагороджені грамотами та цінними подарунками. Також призами були відзначені наймолодший   учасник змагань – учень Недригайлівського ВПУ Андрій Сітало та найстарший –  житель селища Недригайлів Сергій Гордієнко.

Всі тенісисти отримали заряд позитивних емоцій і хорошого настрою від змагань та спілкування під час турніру.

Ірина Потіна, спеціаліст І категорії відділу освіти, сім’ї, молоді та  спорту Недригайлівської селищної ради