95-річний ювілей

Дата: 21.01.2020 11:01

19 січня 2020 року відзначила свій поважний 95-річний ювілей жителька Хоружівського старостинського округу села Лаврове, учасник війни, ветеран праці Ігнатенко Тетяна Трохимівна. З цією знаменною датою прийшли привітати ювілярку в.о. старости О.Гордієнко, голова Хоружівської ветеранської організації Н.Левченко.

Народилася Тетяна Трохимівна у багатодітній родині у Хоружівці, крім неї у батьків були 3 доньки. Переїхала родина у село Лаврове у той час, коли село тільки заснувалося  і будували селяни нові житлові будинки. Закінчила початкову школу в селі Біж. Пережила голод,  тяжкі післявоєнні часи. Все трудове життя сумлінно і самовіддано пропрацювала у колгоспі на різних роботах.

Разом із чоловіком Петром Семеновичем виховали двох доньок, але чоловік рано помер, у 1964 році Тетяна Трохимівна овдовіла. У даний час має 3 внуків та 3 правнуків.

З нагоди 95-річчя від дня народження Тетяні Трохимівні подякували за невтомну працю  та побажали міцного здоров’я, добра, активного довголіття і всіх земних благ.

В.о. старости Ольга Гордієнко