Шановні жителі Недригайлівської громади!

Дата: 22.01.2020 11:19

День Соборності України увійшов до національного календаря як свято, яке ми відзначаємо на державному рівні. Адже ідея соборності України була однією з найзаповітніших мрій українців протягом довгих років.

Саме в цей день проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, який увійшов в історію українського народу як свято національної єдності. Ті вікопомні історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї.

Ми всі віримо, що цілісність України, її незалежність навіки залишатимуться непорушними. Адже саме в єдності дій ми можемо досягти величної мети – сильної й високорозвиненої, духовно багатої, вільної й демократичної, європейської України.

Міцного здоров’я вам, шановні земляки, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у процвітаюче майбутнє рідного краю та України!

Тимчасово  виконуючий обов’язки селищного голови заступник селищного голови     з  питань  діяльності виконавчих органів ради

Валентин АКІМОВ