Сумська область, Недригайлівський район

Одна Батьківщина, і двох не буває

Дата: 22.01.2020 16:22

22 січня  2020 року виповнюється 101 рік з дня проголошення Акта Злуки УНР і ЗУНР.  Цій даті судилося навічно закарбуватися в історії України та стати національним святом  -  Днем Соборності. Нині воно     набуває особливого значення з огляду на новітні події та історичні паралелі. Цього дня за участю громадськості відбулося покладення квітів до меморіалу захисників, полеглим за волю та незалежність України  - Олександра Шовтути, Сергія Грибеника та Євгена Керечанина. Квіти були покладені і до пам’ятника Тарасу Шевченку у селищі Недригайлів.

З нагоди відзначення державного свята    22 січня  в комунальному закладі «Недригайлівський Центр культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради»  відбулися урочистості та святковий концерт «Україна -  єдина країна». З вітальним словом до присутніх звернулися представники влади, наголосивши, що  сьогоднішнє свято  нагадує нам, що Україна – неподільна держава, і ми – єдиний народ. Лише в єдності наша сила, в прагненні жити і працювати на рідній, мирній, соборній українській землі. Свято відкрив народний аматорський духовий оркестр «Мамонт Бенд»  «Недригайлівського центру культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради». Програма виступу колективів була побудована на творах про рідний край,  Україну, любов та гордість за нашу державу.  У виконанні  солістів та вокальних колективів  прозвучали твори  про  незламність українського духу. Пекучою сльозою омивалось серце при згадуванні тих мужніх солдат, які  загинули,  захищаючи рідну землю  і тих, які  зараз перебувають на передовій. Виступи хореографічних колективів Будинку дитячої та юнацької творчості, дитячої музичної школи   та Тернівської школи мистецтв додали оптимізму, віри у перемогу та кращу долю України.  Висока майстерність виконавців подарувала присутнім хвилини справжнього задоволення та змістовного відпочинку.